ANIA & MACIEK

Ania & Maciek.

Są takie pary, z którymi dobrze poznajemy się jeszcze przed ślubem, a potem spotykamy się regularnie przy różnych zdjęciowych okazjach i nie możemy się nagadać. I tak właśnie jest z Anią i Maćkiem. 
 
Poznaliśmy się kilka miesięcy przed ślubem przy okazji nagrywania filmu z podziękowaniami dla ich rodziców. Spędziliśmy kilka godzin na naszej działce, nasi synowie bawili się z ich synkiem, a my mieliśmy czas żeby lepiej się poznać i nagrać kilka scen do filmu.
 
Dzięki temu, kiedy spotkaliśmy się póżniej na przygotowaniach w dniu ślubu nie było skrępowania, napięcia – my wiedzieliśmy czego oczekują, a oni (mam nadzieję) czuli się przy nas bardzo swobodnie.
 
Ślub i wesele odbywały się w Miastkowie Kościelnym. Jest tam przepiękny kościół, który od miejsca wesela – pałacu Nogalin dzieli jedynie kilkusetmetrowa droga wysadzana starodrzewem, którą młoda para wraz z gości pokonali na piechotę. 
 
Wesele zaplanowane było w namiocie i ogrodzie. Ania i Maciek prowadzili wtedy kawiarnię na Saskiej Kępie z rzemieślniczymi lodami i  przygotowali dla swoich gości specjalny namiot z barem, lodami oraz przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu.
 
Od ślubu minęło już trochę czasu. Rodzina się powiększyła. A my nadal spotykamy się przy okazji różnych uroczystości rodzinnych lub na naszych sesjach świątecznych. 
 
I znowu okazuje się, że najfajniejsze w naszej pracy jest poznawanie świetnych ludzi.
Bo do ludzi przyznajemy – mamy mega szczęście!
Zobaczcie!

Może Ci się spodobać:

EWA & RAFAŁ

Ewa & Rafał. To był jeden z tych dni w pracy, których nigdy się nie zapomina.Czemu?Zacznijmy od początku. Jak często fotograf czy filmowiec zatrudniony do pracy

Czytaj więcej »

ANIA & MACIEK

Ania & Maciek. Są takie pary, z którymi dobrze poznajemy się jeszcze przed ślubem, a potem spotykamy się regularnie przy różnych zdjęciowych okazjach i nie

Czytaj więcej »

KASIA & ŁUKASZ

Kasia & Łukasz. Jaką kwotę wydaje przeciętna panna młoda na suknię ślubną? Podobno w 2020 średni koszt sukni w Polsce wynosił 5 tysięcy złotych. Dla

Czytaj więcej »